2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Spjald. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Spjald er villaen på Møllebakken 8 en af de nyeste muligheder på markedet. Denne hyggelige bolig tilbyder 113 kvadratmeter fordelt på 4 værelser. Med en grund på 800 kvadratmeter får man en god størrelse have til en pris på 975.000 kr.
En anden attraktiv mulighed i Spjald er villaen på Brejningvej 20, Brjn Kirkeby. Boligen byder på et større areal på 159 kvadratmeter, fordelt på 5 værelser. Beliggende på en rummelig grund på 1572 kvadratmeter, sælges denne ejendom for 785.000 kr.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.