Hjælp søges: Have, Hus og Diverse i Spjald

dato

Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.

På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.

Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Spjald:

  • profil billede
    Elisabeth Mølgaard J.
    Fra Spjald
    Er ikke bange for at tage fat eller få beskidte fingre. Bor selv på landet, så er vant til at ordne...
  • profil billede
    Jacob B.
    Fra Spjald
    Ung håndværker på 27. Micro cement Alt i beton
  • profil billede
    Daniel C.
    Fra Spjald
    God teoretisk og håndværksmæssigt

Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:

Majken M., Frank S. og Manu T. søger hjælp til husopgaver i Spjald

  • thumbnail
    Installation af kattelem
    Fra Majken M. (Spjald)
    Installation af kattelem i trædør. 5 cm tyk. Almindelig dør. Der skal skæres et hul. Det er til en ...
  • thumbnail
    Nedtagning af elbil ladebox
    Fra Frank S. (Spjald)
    Jeg har en ladebox som skal afmonteres på et skur. Alle kabler og travle installationer skal blive...
  • thumbnail
    Bygge et bænk
    Fra Manu T. (Spjald)
    Er der en snedker der gerne vil bygge et bænk til spisebord gerne til 6pers. Kan jeg få et tilbud....

MARGIT J., Manu T. og MARGIT J. søger hjælp til haveopgaver i Spjald

  • thumbnail
    Havearbejde
    Fra MARGIT J. (Spjald)
    hæk klippes i siderne og i toppen, hele vejen rundt, og meget ukrudt i indkørelsen og lidt op til g...
  • thumbnail
    Asfalt belægning
    Fra Manu T. (Spjald)
    Hvad vil det koste at få lappet hullerne på asfalt vejbanen som vist på billedet?
  • thumbnail
    Klippe hæk, og tage ukrudt op
    Fra MARGIT J. (Spjald)
    Hæk klippes i siderne og i toppen, Ukrudt i indkørelsen

Deleted D., Manu T. og Tanja V. søger hjælp til diverse opgaver i Spjald

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.
Kilde: Handyhand