Vestergade 5 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Spjald - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Spjald. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Spjald er der netop kommet to nye villaer på markedet. Første bolig er villaen på Vestergade 5, der tilbyder et areal på 145 kvadratmeter fordelt på 4 rum. Med en grundstørrelse på 505 kvadratmeter, er den sat til en pris på 998.000 kr.

Den anden villa er beliggende på Grønbjergvej 28 i Grøntoft, 6971 Spjald. Her får man 232 kvadratmeter fordelt på 7 rum. Denne ejendom har et betydeligt større grundareal på 5.910 kvadratmeter og er udbudt til en pris på 750.000 kr.

I begge tilfælde kan man se frem til rummelige boliger, men med forskelle i pris per kvadratmeter areal og antal rum, der tilbyder forskellige muligheder for boligkøberne.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga